Mark Clattenburg ‚axed pro víkendové hrách‘ poté, co šel do Ed Sheeran koncert

Mark Clattenburg nebude mít na starosti v Premier League hra tento víkend, co cestoval sám West Bromwich Albion v 2-2 remíza s Crystal Palace minulou sobotu, aby ji mohl učinit zpět do Newcastlu v čase, aby se zúčastnily koncert Ed Sheeran, podle zpráv.

Clattenburg také údajně hovořil po telefonu s manažerem Crystal Palace, Neil Warnock, zatímco v autě po zápase. Premier League rozhodčí pravidla umožňují mluvit s manažery pouze tehdy, pokud jsou přítomny jejich asistenti nebo při dané povolení profesionální hru vedení závodu.Že regulace je určen k zastavení zaměstnance hovořící pro manažery v potenciálně vysoce nabitých okolností, kdy může být zapotřebí svědků.

Warnock tvrdil po zápase, že West Brom Craig Dawson málem „napaden“ Palace brankář Julián Speroni když Victor Anichebe skóroval v 2-2 remíza, porovnáním incident Petera Murphyho výzvu k Bert Trautmann v roce 1956 finále FA Cupu.

Warnock řekl: „Je to téměř útok, jak jeden ze čtyř úředníků nemůže být v pozici, kdy vidíme, že. Dawson ho udeřil do obličeje a já jsem ztratil slova. Měl dvou- nebo tří-yard rozběh a rozbil ho do obličeje. Není divu, že Julián je trochu omámený.Facebook Twitter Pinterest Neil Warnock obvinil Mark Clattenburg, že chyběl vážný faul na brankáře paláce Juliana Speroniho u West Brom. Fotografie: Alex Morton / Action Images

“Mluvil jsem dost s FA. Něco takového jsem neviděl od doby, kdy byl Bert Trautmann. Nemůžu nic říkat o rozhodčích, nebo dostanu pokutu a nechci, protože jsem si myslel, že má hru, ale udělal dvě nebo sázky na Bet365 tři opravdu špatné chyby.


Clattenburg také selhal Aby dal palác pokutu, když Wilfried Zaha vypadal, že je zneškodněn Dawsonem. Warnock řekl: “Nemůžete vyhrát, minulý týden jsme měli rozhodčí čtyři nebo pět, a bylo nám řečeno, že to bylo špatné.Měl dobrou hru, ale dva, možná tři, rozhodnutí šla proti nám, a to nás stálo.“

Clattenburg, všeobecně považován za top rozhodčího Anglie od Bet365-Vyzvednout svůj bonus Howard Webb důchodu, má za sebou kariéru pronásledován spory, včetně ordeal být neprávem obviněn z rasově zneužívá Chelsea John Obi Mikel a osmiměsíční odpružení po vyšetřování svých „soukromých podnikatelských záležitostí“.Byl také zbaven darebáctví minulou sezónu, kdy Southampton tvrdil, že „zneužit a uražen“ Adam Lallana.

V roce 2009 správce poté, Manchester City Mark Hughes uvedl, že Clattenburg založila rozhodnutí poslat pryč Craig Bellamy na osobní nechuť k útočníkovi, se zdrojem prohlašovat rozhodčího požádal Městský zaměstnance jako on šel kolem nich: „Jak se vám pracuje s Craig Bellamy celý týden“

Hughes řekl: „nelíbí se mi, když spuštění rozhodčí dělat poznámky o tom, kdo to dělají, nebo nemají rádi ve svém týmu. Ty by mohly být s smích a vtip. Musím dávat pozor i zde hovoříme o integritě.“Požádala FA Hughes vysvětlit své připomínky, ale vzal žádnou další akci.

Bet365-Více informací